Турнір чемпіонату України УСЛ 3х3 в Чернівцях не відбудеться

З жалем змушені повідомити вам, що відбірковий етап чемпіонату України УСЛ 3х3 в Чернівцях, запланований на 7 липня, в поточному сезоні не відбудеться.

Особливо шкода, що причиною такого сумного результату став відвертий саботаж події з боку Чернівецької обласної федерації баскетболу. Організація, яка із задоволенням розповідає про успіхи чернівецьких команд на інших етапах УСЛ на своєму сайті, зробила все можливе, щоб в Чернівцях етап чемпіонату не відбувся. Керівництво чернівецької федерації відкритим текстом заявило, що не зацікавлене в проведенні даного заходу. У чому ж ще ви повинні бути зацікавлені, шановні?! У той час, коли вся країна об'єдналася в баскетболі 3х3, заробляє очки міжнародного рейтингу, працює задля розвитку виду спорту і зокрема досягнення високої мети (участі національних збірних на Олімпіаді в Токіо 2020), деякі недалекоглядні особистості і організації орієнтовані на розпалювання конфліктів і нанесення відвертої шкоди баскетболу. Вам має бути соромно за себе, ЧОФБ.

Ми вибачаємося за те, що захід не відбудеться і за те, що у багатьох команд банально забрали можливість зіграти в турнірі. Сподіваємося на те, що таких шкідників в українському баскетболі з кожним днем ​​буде все менше.

До зустрічі на наступних етапах чемпіонату.

Дата: 6-07-2019
Наверх