Результати турніру "Фестиваль вуличного баскетболу" (Харків, 15.06.2019)

У Харкові 15 червня пройшов масовий турнір чемпіонату України УСЛ 3х3. Фестиваль вуличного баскетболу зібрав 77 команд у боротьбі за путівки в Суперфінал сезону, а також 8 колективів дебютували у PRO-турі!

Першим чемпіоном змагань категорії PRO стала харківська команда "Otvali": Ігор Чумаков, Роман Ольховський, Ярослав Удоденко та Дмитро Золотарьов. Друге місце посіла сумська команда "SunDU": Всеволод Чесак, Григорій Алтухов, Ігор Стародуб, Іван Торба.

У відкритому турнірі серед чоловічих команд перемогли харків'яни "O.K.C": Мітя Шарапов, Ігор Мелашич, Гліб Шарапов, Євген Бречка. Другим фінішував дніпровський "Елтрон": Євген Сокол, Влад Авраменко, Ілля Бєлий, Сергій Наумов.

У жінок чемпіонками стали "TeamPlay" з Харкова (Анастасія Авраменко, Тома Будонна, Валентина Лагода, Ірина Ширяєва). Срібло дісталось також місцевій "Кометі": Олена Вітковська, Кіра Ляшенко, Анастасія Мартовицька, Аліса Ушакова.

У фіналі категорії U18 також боролися харківські колективи. Перше місце завоювала команда "Dunk Elite": Олексій Ларін, Єгор Попов, Ілля Попов. Другими стали "Champions": Владислав Фісун, Олег Лушніков, Ілля Олейник, Ілля Черненко.

Чемпіони кожної категорії отримують право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3. Чемпіони відкритого турніру чоловічої категорії також отримують путівку на турнір категорії PRO.

Дата: 17-06-2019