30 вересня у Маріуполі відбувся турнір за баскетболу 3х3

30 вересня у Маріуполі пройшов турнір за баскетболу 3х3, організований в рамках святкування Дня міста. "Mariupol 3x3 Cup" зібрав 34 команди з Маріуполя, Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Славути, які боролися за комплекти нагород у трьох категоріях та чималий призовий фонд.

 

Переможцями у чоловічій групі команд стали "Криптонці" з Києва (Данило Масюк, Олексій Балашов, Кирило Корчагін, Євген Морозов). Друге місце лишилося за командою "Fish Can Fly", зібраної з представників Києва, Маріуполя та Запоріжжя (Андрій Журавель, Роман Бей, Олександр Холоденко, Кирило Зуєв). Третіми фінішували місцеві "Hell Brothers" (Віталій Хомич, Віталій Белла, Олександр Белла, Анатолій Хомич).

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят и баскетбольная площадка

 

У юнацькій категорії U18 найсільнішими також виявилися кияни "LEFT COAST" (Олександр Бойко, Денис Константиновський, Микита Константиновський, Артур Рибчинський). Срібло у запорізької команди "Глеки", яку представивляв Данило Сильченко. Та бронзові нагороди отримали маріупольці "Ball4Real" (Данило Горковенко, Олександр Будюк, Кирило Скутельник, Артем Шаванов).

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и обувь

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и обувь

 

У категорії MIX перше місце завоював бердянський змішаний коллектив "BRD City" (Владислав Грановський). Другими стали "ЗавалиТриБала" з Маріуполя (Антон Васильєв, Дар'я Кревська, Андрій Мишустин, Андрій Федоров). Бронза у місццевої команди "and1" (Едуард Довгаль, Дмитро Івахненко, Ліза Малюк, Влад Марич).

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются

 

Вітаємо призерів змагань та чекаємо на наступних турнірах в Україні!

Дата: 1-10-2018
Наверх