Правила проведення змагань «Ghetto Basket Ukraine» 




Кожен (!) учасник повинен прочитати правила перед тим, як розпочати грати у «Ghetto Basket Ukraine».


1. Організація 

Організацію та проведення змагань здійснює «Українська Стрітбольна Ліга 3х3»


2. Цілі

- Проведення учасниками свого вільного часу веселим та спортивним чином.

- Визначення переможця кожної гри та турніру за принципами чесної гри та взаємної поваги. 
- Сприяння та пропаганда активного та здорового способу життя серед молоді.
- Популяризація спортивних розваг, вільних від алкоголю, тютюну та наркотиків, шляхом організації турнірів з вуличного баскетболу та інших привабливих заходів. 
- Визначення найкращих вуличних баскетбольних команд та команд, які представлятимуть Україну у міжнародних змаганнях.


3. Правила та суддівство
- Гра йде по тих же принципах, які діють у класичному баскетболі. 

- На майданчику мають бути нанесені «триочкова» лінія та лінія штрафного кидка. Якщо на майданчику є бічні та лицьові лінії – визначення ауту проводиться за ними. Якщо корт оточений і м'яч стосується огорожі, він вважається вийшов за межі майданчика. Якщо бічних та лицьових ліній немає, перед початком гри учасникам рекомендується погодити, коли м'яч вважається таким, що вийде в аут.
- Рефері у форматі Ghetto Basket відсутні. Суддівство здійснюється самими учасниками. Гравцю у певному епізоді дозволяється зупинити гру, оголосивши фол. - Якщо захисник здійснює фол під час кидка, гравець отримує можливість одного або двох штрафних кидків (залежно від зони, звідки виконувався кидок). Після штрафного кидка гравці можуть боротися за підбір. 

- Якщо захисник здійснює фол під час результативного кидка, гравець може запросити додатковий штрафний кидок. Це правило може бути скасовано лише в тому випадку, якщо обидві команди домовилися про це перед грою.

- У разі, коли м'яч ще не введений у гру, а захисники встигають зробити два фоли, нападаюча команда отримує можливість для одного штрафного кидка. 

- Під час гри після результативної атаки команда, яка була в захисті, не повинна робити «Чек» для початку своєї атаки. М'яч має бути виведений за триочкову лінію передачею або дріблінгом. 

- Під час гри кожна команда знаходиться на майданчику у складі трьох гравців. У деяких випадках (травма, неможливість продовжувати гру) допускається грати удвох. Однак команді, яка має менше гравців, не дозволяється просити суперників грати меншою кількістю гравців. Якщо гравець однієї з команд не може продовжувати грати через травму, рішення продовження гри у форматі «два проти двох» вважається підтвердженням доброї волі іншої команди. 



4. Спірні ситуації
Усі спірні ситуації вирішуються шляхом діалогу та пошуку компромісного рішення між гравцями двох команд. У разі принципової незгоди суперників та неможливості знайти компроміс ситуація може бути вирішена гравцем нейтральної команди або глядачами.

5. Підрахунок очок
- Гра ведеться доти, доки одна з команд не набере 11 очок (традиційний триочковий кидок – 2 очки, решта – 1 очко). Щоб закінчити гру, одна з команд повинна мати різницю у 2 очки. Тому гра не закінчується із результатом 11:10. Однак гра припиняється, коли результат досягає 12:10, 13:11, 14:12 і так далі. У разі поганої погоди або інших непередбачених обставин організаторам дозволяється зменшувати тривалість гри, визначаючи переможця після досягнення меншої кількості очок.


6. Час гри та час на атаку

- Гра не обмежується за часом

- Час на атаку не обмежений


7. Визначення місць у підгрупах
- Команди у груповому раунді отримують два очки за перемогу, одне очко за поразку та нуль очок у разі неявки. 

- Якщо наприкінці групового етапу дві чи більше команд у підгрупі мають однакову кількість очок, то першим, що враховується під час підсумкового розподілу місць, є результати ігор між цими командами. Якщо кількість виграшів та програшів у особистих зустрічах однакова, то наступним критерієм є різниця між набраними та пропущеними очками в особистих іграх між командами. Якщо і цей показник є однаковим, то в облік повинна бути взята різниця між набраними та пропущеними очками в іграх між усіма командами підгрупи. 

Виняток! Якщо, у разі рівної кількості очок, одна з команд не була присутня хоча б в одній грі, вона автоматично посідає найнижче місце.


8. Система змагань
Систему проведення змагань визначає організатор турніру перед його початком. Кожній команді гарантовано шанс зіграти у груповому етапі (мінімум 2 гри), якщо система передбачає груповий раунд, або ж одну гру, якщо в турнірі діє система ігор на виліт. Організатори не гарантують наявність супротивників. Після групового етапу певна кількість команд потрапляє до плей-офф (цю кількість визначає організатор до початку турніру).


9. Реєстрація команд

Щоб зареєструвати команду, представник команди має заповнити електронну реєстраційну форму на офіційному сайті змагань. 



10. Штрафні санкції
- Організатори залишають за собою право відмовити у доступі до місця проведення та до самих змагань у разі, якщо поведінка людини суперечить правилам змагань або заважає іншим учасникам турніру проводити позитивно своє спортивне дозвілля.
- У "Ghetto Basket" немає поняття "спірний м'яч". Боротьба за м'яч продовжується доти, доки одна з команд не отримає його в чесному протистоянні. Умисне та відверте нанесення ударів та інших ушкоджень противнику карається негайною дискваліфікацією всієї команди.
- Гравець, який спровокував бійку, дискваліфікується та усувається довічно від усіх змагань «Ghetto Basket» та УСЛ 3х3.


11. Інформація
- Інформацію про змагання можна знайти на офіційному сайті змагань streetball.in.ua, а також в облікових записах УСЛ 3х3 у:
Telegram, Facebook, YouTube та Instagram.

Завантажити правила файлом - Ghetto-Basket-UA-Rules.pdf [775,61 Kb] (cкачиваний: 19) Можно зайти сюда newprogs.net чтобы скачать все для пк, а так же на allfilm.net посмотреть фильмы
Наверх