У Києві відбувся Національний Фінал з баскетболу 3х3

15-16 вересня у центрі столиці пройшов Національний Фінал України з баскетболу 3х3, що символізував об'єднання Федерації баскетболу України та Української Стрітбольної Ліги 3х3!

В перший день відбулися змагання для фіналістів у чоловічій категорії!

Чемпіоном у чоловічій категорії стала луцька "Prombudsfera" (Едуард Федчук, Володимир Коцько, Дмитро Швагринський, Максим Дейна).

Друге місце заслужено залишилося за "Криптонцями" з Києва (Даня Масюк, Кирило Корчагін, Євген Морозов).

Бронзові медалі у ще одного столичного колективу "UkrDealing" (Павло Цьопич, Олег Салтовець, Антон Черногор, Роман Дмитренко).

Другий ігровий день був довгим та насиченим.

У жіночій категорії перемогла молодіжна збірна України "Ukraine U-18" (Олена Попова, Ольга Боровець, Вікторія Федоренко, Яна Рабчук).

Друге місце зайняла команда "Tigris-Frankivsk" (Марія Дубас, Ірина Басалик, Людмила Любарська, Олена Смульська).

Бронзові нагороди отримали представниці Житомира "Каліпсо" (Тетяна Дернова, Дарина Маринич, Катерина Тимофеєва, Тетяна Гоцак).

Серед юнаків U-18 безперечно найсильнішими стали хлопці з юнацької збірної України "Ukraine U-18" (Андрій Пошабля, Євген Сорочан, Микита Константиновський, Володимир Шевчук).

Віце-чемпіони - кияни "Left Coast" (Олександр Бойко, Денис Константиновський, Влад Білецький, Артур Рибчинський).

Бронзу в овертаймі вигризла ще одна київська команда "Аж3сёт" (Ілля Галушкін, Олександр Ясученко, Данило Кузьмін, Ілля Климчук).

У відкритому турнірі перемогу святкував столичний колектив під назвою "Stifler" (Денис Овчарук, Віталій Радзивелюк, Олександр Бєрєстов). Невтомні "збірники" "Ukraine U-18" фінішували на другому місці.

Дякуємо учасникам та усім причетним до організації заходу! Попереду ще багато цікавих та захопливих івентів, найцікавіше тільки починається!

Дата: 17-09-2018