Звіт про турнір "BC Striba Cup" (Чернівці)

30 липня відбувся чернівецький етап УСЛ 3х3 FIBA Endorsed "BC Striba Cup 2016", який гостював на новому майданчику з штучним покриттям у студмістечку Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Цьогоріч був встановлений рекорд по кількості команд - 39!

У фіналі чоловічої категорії, як і торік, зійшлися дві приїжджі команди – "Bucovel" (Івано-Франківськ) та "ALON" (Тернопіль).

Фаворитами, звісно, були франківці на чолі з бронзовим призером чемпіонату світу зі стрітболу Дмитро Неволіним. Проте тернополяни, у складі яких чудового грав "легіонер" з Анголи, таки дали бій потужнішому "Буковелю" і поступились у гідній боротьбі – 11:15.

Переможці отримують путівку до Фіналу УСЛ 3х3 2016.

Склад чемпіонів: Роман Гуменюк, Дмитро Нєволін, Олександр Шостуха, Микола Грабаня.

Склад віце-чемпіонів: Володимир Пацула, Вадим Саранчук, Антон Райес, Алдіміро Реал.

У "малому фіналі", тобто матчі за 3 місце, чернівецька команда "Marvel" на чолі з першим серед буковинців за часів незалежності майстром спорту Василем Федоряком здолала "Лавісс-2" (Івано-Франківськ) – 11:6.

Склад бронзовий призерів: Ігор Федчук, Василь Федоряк, Роман Яремій, Женя Булаєв.

У юніорському фіналі U-18 "Buka2" (Чернівці) обіграла "Grizzly" (Калуш, Івано-Франківська обл.) – 9:5.

Склад чемпіонів: Ігор Федчук, Антон Гапляк, Олександр Лейба.

Склад віце-чемпіонів: Євген Дрозд, Рулсан Кашперський, Валентин Марусяк, Влад Марусяк.

"Бронзу" здобула команда "Коледж баскет" з Коломиї: Микола Джигринюк, Юрій Іванов, Тарас Оленич, Влад Захарчук.

Конкурс 3-очкових кидків виграв екс-гравець "Стріби" і улюбленець публіки Сергій Опольський.

У конкурсі слем-данків, як і у змаганнях дальніх снайперів, серед головних фаворитів був Василь Федоряк. Проте у фіналі він так і не зміг реалізувати свій задум закинути супер-слем за допомогою Романа Яремія. Натомість Василь сам став співавтором супер-слему, який з першої спроби реалізував переможець серед юніорів і бронзовий призер серед дорослих Ігор Федчук зі Сторожинця.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com, директор облцентру "Спорт для всіх"

ФОТОАЛЬБОМ

Організатори: БК "Стріба" (Андрій Семенович, Олександр Яновицький), ВГО "УСЛ 3х3"

Інформаційні партнери турніру: sportbuk.com

Інформаційні партнери УСЛ 3х3: basket-planet.com, streetball.in.ua